RSS - aktualności

Świadectwa uczestników

„Dziękujemy za atmosferę pełną poczucia bezpieczeństwa, wolności, życzliwości, intymności, zrozumienia. Dziękujemy za świadectwa obecności Boga w Waszym życiu.”

wiosna 2008r., Basia i Paweł


„Dziękujemy za to, że mogliśmy być.”

jesień 2007r., Wioletta i Sławek


„Niech będzie Bóg uwielbiony w SPOTKANIACH MAŁŻEŃSKICH. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tych rekolekcjach. Był to dla nas czas wzajemnego zbliżenia się do siebie i pogłębienia naszej miłości małżeńskiej. Czuliśmy wyjątkową bliskość Boga.”

Wisełka, jesień 2007r., Ewa i Robert


Pragnę  Wam bardzo gorąco podziękować za spotkanie w Wisełce. Był to dla mnie bardzo trudny, ale watrościowy czas. Jestem Bogu wdzięczna że postawił mi Was na drodzę . Życzę wiela sily . Renata

Wisełka, wiosna 2014 r.


„Jesteśmy małżeństwem z dużym stażem. Nasz związek był zagrożony.O wszystkim dowiedział się nasz dorosły syn i wystąpił w roli dobrego anioła.To on zaproponował nam udział w rekolekcjach dla małżeństw.Chwyciliśmy to koło ratunkowe i pojechaliśmy do Wisełki..Był to bardzo dobry pomysł. Udział w spotkaniach małżeńskich to nasze pojednanie. Teraz w naszych sercach  zapanował spokój i nadzieja.Otworzyliśmy się na siebie.Najtrudniej będzie odbudować zaufanie ale będziemy nad tym pracować. Teraz staramy się rozmawiać ze sobą spokojnie zgodnie z zasadami dialogu i jak dotąd to się nam udaje. Uwierzyliśmy że bycie razem ma sens i czujemy w tym obecność Boga. Uczestnictwo w spotkaniach małżeńskich polecamy wszystkim parom niekoniecznie będącym w kryzysie.”

Wisełka, wiosna 2015 r.


„Tak szybko minął już prawie tydzień od rekolekcji w Wisełce a w nas pozostają cały czas żywe wspomnienia z Państwem w naszych sercach. Już dziś mozemy powiedzieć, że to był bardzo dobry week pełen wielu wrażeń, przeżyć, emocji. Dowód? Po długiej przerwie ponownie założyliśmy obrączki (chyba msza święta z odnowioną przysięgą małżeńską i błogosławieństwem nam w tym pomogła). Po rekolekcjach napewno jesteśmy innymi ludźmi. Takimi, którzy starają się przestrzegać zasad dialogu oraz takimi, którzy wdrażają w swoje życie zbiór zasad małżeńskich wspólnie wypracowanych. Będziemy polecać rekolekcje innym parom będącym w potrzebie jak również napewno spotkamy sie kiedyś na cz.2.”

Wisełka, wiosna 2015 r.; Agnieszka i Andrzej


” Weekend, trzy niepełne dni, a tak dużo się działo. Odkrywanie na nowo współmałżonka, jego oczekiwań, pragnień, czasem myśli niewypowiedzianych. Wspólne rozmowy w zaciszu pięknie położonego ośrodka, odsłanianie tego co dobre i piękne, ale również tego co boli i przeszkadza. Uświadomienie sobie, że warto pielęgnować to, co najpiękniejsze, czyli miłość i że nigdy nie jest na to za późno.
Czy było warto przyjechać? Zdecydowanie tak! Wróciliśmy z naładowanymi pozytywną energią akumulatorami. Dziękujemy i polecamy Weekendy Małżeńskie.”

Wisełka, wiosna 2015 r.; Anna i Mieczysław


Pisownia oryginalna.

 

Jeżeli chcesz się podzielić swoim doświadczeniem weekendu małżeńskiego albo dla narzeczonych lub spotkań grupy poweekendowej napisz prosimy na: kontakt@spotkaniaszczecin.pl

Jeden komentarz do “Świadectwa uczestników”

  1. 20 Paź 2014, 07:48Marek K.

    Większość z nas myśli że nasze relacje codzienne są OK. Podczas tego spotkania z godziny na godzinę dowiadywałem się jak bardzo się mylę.
    Są ludzie którzy pisaniem zdobywają nagrody , noble itd jeśli istniałby taki nobel za nie pisanie z pewnością taki by do mnie trafił.
    Pozdrawiam.

Skomentuj