RSS - aktualności

Ośrodek w Szczecinie

Ośrodek dla Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej powstał w Szczecinie w 1988r. z inicjatywy Teresy i Romana Miłkowskich, którzy byli liderami ośrodka przez 7 lat. Na dzień dzisiejszy w ośrodku działają jako opiekun duchowy ks. Ignacy Stawarz, opiekun grupy po rekolekcyjnej o. Grzegorz Przechowski OP, aktualni liderzy ośrodka, Małgorzata i Cezary Uljasz.

Większość naszych weekendów małżeńskich organizujemy w uroczym Ośrodku Instytutu Świętej Rodziny w Wisełce położonym na skraju lasu i niedaleko nadmorskiej plaży w pobliżu Międzyzdrojów.

Poweekendowe spotkania odbywają się cyklicznie w roku szkolnym w pierwszą sobotę miesiąca u Dominikanów w Szczecinie o godz. 16.30. Zapraszamy uczestników weekendu podstawowego dla małżeństw lub narzeczonych oraz wszystkie pary animatorskie celem pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń na polu dialogu w małżeństwie i rodzinie.

Chcąc otrzymywać od nas newsletter’a z bieżącymi informacji i zapowiedziami zbliżających się wydarzeń podaj swój adres e-mailowy do kontakt@spotkaniaszczecin.pl

 

 

Skomentuj