RSS - aktualności

Terminy na 2018r.

Znamy już terminy naszych spotkań rekolekcyjnych na nadchodzący 2018 rok. Informację na temat weekendu podstawowego dla małżonków i weekendu dla narzeczonych znajdziecie w zakładce Rekolekcje, terminy i zgłoszenia. 

W 2018 r. nasze weekendy i rekolekcje poprowadzimy w Wisełce nad morzem, niedaleko Międzyzdrojów oraz w Koszalinie, w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym.

Drodzy Małżonkowie i Narzeczeni, już dziś zarezerwujcie sobie czas wyłącznie dla siebie, na spotkanie ze sobą w dialogu w przyjaznej  atmosferze rekolekcji.


 


Zapraszamy na Weekend dla małżeństw, który odbędzie się w dniach 6 – 8 października br. w Wisełce nad morzem niedaleko Międzyzdrojów. Szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie.Witajcie Kochani J

Zapraszamy Was na ostatnie przed wakacyjne  spotkanie małej grupy, które odbędzie się 10.06.2017 (wyjątkowo druga sobota miesiąca) o godzinie 16:30 w salce u Dominikanów.

Na ten dzień zaplanowana jest Msza św.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


Pielgrzymka

W maju polecamy udział w pielgrzymce małżeństw do Trzebiatowa.


mała grupa w maju

Zapraszamy na spotkanie małej grupy, które odbędzie się 06.05.2017 ( sobota ) o godzinie 16:30 w salce u oo.Dominikanów w Szczecinie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


1%

Co roku, dzięki Spotkaniom Małżeńskim, ponad tysiąc małżeństw uczestniczy w specjalnych warsztatach rekolekcyjnych i znajduje konkretny sposób na umocnienie swojego małżeństwa. Wielu z nich udaje przezwyciężyć niszczące ich miłość kryzysy. Około półtora tysiąca par młodych ludzi w ciągu całego roku ma szansę przygotować się do podjęcia dojrzałej i odpowiedzialnej decyzji o małżeństwie, aby móc potem stworzyć szczęśliwą rodzinę. Ty też możesz uczestniczyć w tej konkretnej misji umacniania małżeństwa i rodziny.

Przekazując 1% na pracę „Spotkań Małżeńskich”, uczestniczysz w konkretnej misji umacniania małżeństwa oraz lepszego przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie.

Prosimy o odpisanie 1% od podatku na:
Stowarzyszenie Przyjaciół „Spotkań Małżeńskich”,
ul. Meander 23 m. 22,
02-791 Warszawa
Nr KRS: 0000119130

Będziemy też wdzięczni za inne darowizny
na konto Stowarzyszenia:
59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląski
www.spotkaniamalzenskie.pl


Witajcie Kochani,

Zapraszamy Was na spotkanie małej grupy, które odbędzie się 01.04.2017r. o godzinie 16:30 w salce Jordana i Diany na piętrze u Dominikanów w Szczecinie.

Temat spotkania:  „Języki miłości” –  opracowali Sylwia i Krzysztof.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia  oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


mała grupa w marcu

Witajcie Kochani J

Zapraszamy Was na spotkanie małej grupy , które odbędzie się 04.03.2017 o godzinie 16:30 w salce u Dominikanów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia, oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


W dniach 24 – 26 marca br. odbędzie się nasz Weekend dla Małżeństw w Wisełce nad morzem niedaleko Międzyzdrojów. Szczegóły na plakacie.


dalej »