RSS - aktualności

Z powodu pandemii, spotkania zostały zawieszone do czasu odwołania.

 

 

Witajcie Kochani 

Zapraszamy Was na  spotkanie małej grupy, które odbędzie się 08.02.2020 roku o godzinie 16:30 w salce u o.Dominikanów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


Terminy na 2020 r.

Terminy naszych spotkań rekolekcyjnych na 2020 rok. Informację na temat weekendu podstawowego dla małżonków znajdziecie w zakładce Rekolekcje, terminy i zgłoszenia. 

W 2020 r. nasze weekendy i rekolekcje poprowadzimy w Wisełce nad morzem, niedaleko Międzyzdrojów.

Drodzy Małżonkowie, już dziś zarezerwujcie sobie czas wyłącznie dla siebie, na spotkanie ze sobą w dialogu w przyjaznej  atmosferze rekolekcji.


 


Zarząd Krajowy w Polsce  zatwierdził Koszaliński Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Kochani Animatorzy Ośrodka Koszalińskiego.

Bardzo ucieszyła nas wiadomość o zatwierdzeniu nowego Ośrodka Spotkań Małżeńskich na mapie Polski,
a mianowicie Ośrodka Koszalińskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy jak najwięcej zapału do posługi w Spotkaniach Małżeńskich.
Życzymy Wam abyście ten „ogień” zapału i werwy stale w sobie podtrzymywali,   abyście byli  wierni charyzmatowi Spotkań Małżeńskich, troszczyli się o wspólnotę animatorską i własną formację. Posługiwali z serca, z Duchem Św.
Dziękujemy za każdą okazaną przez Was życzliwość i pomoc.
Szczęść Wam Boże na „głębokich wodach” posługi w Spotkaniach Małżeńskich.

W trzynastą rocznicę pierwszego weekendu Spotkań Małżeńskich w Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej,  Zarząd Szczecińskiego Ośrodka wnioskował o utworzenie Ośrodka Spotkań Małżeńskich w Koszalinie.

„Inicjatorami powstania Ośrodka byli małżonkowie Ewa i Romuald Glanc z Kołobrzegu, a pierwszy weekend podstawowy Spotkań  Małżeńskich w  Koszalinie  odbył  się  w  maju 2006 r.   Prowadzili go wówczas Jolanta i Andrzej Litwińscy, Małgorzata i Andrzej Piotrowscy, Ewa i Romuald Glanc  oraz  ksiądz  Krzysztof  Włodarczyk (od 2016r. biskup pomocniczy w Diecezji  Koszalińsko-Kołobrzeskiej)”

Ośrodek Szczeciński funkcjonował w ramach Diecezji Szczecińsko – Kamieńskiej, ale w wyniku powyższych wydarzeń i potrzeby wsparcia rozszerzył swoją aktywność  na rzecz Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej.

Od tego czasu w Koszalinie co roku odbywały się dwa weekendy podstawowe, jeden wiosną, jeden jesienią, a od 2014r. również dodatkowo dwa weekendy dla narzeczonych.Pielgrzymka

W maju polecamy udział w pielgrzymce małżeństw do Trzebiatowa.


mała grupa w maju

Zapraszamy na spotkanie małej grupy, które odbędzie się 06.05.2017 ( sobota ) o godzinie 16:30 w salce u oo.Dominikanów w Szczecinie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


1%

Co roku, dzięki Spotkaniom Małżeńskim, ponad tysiąc małżeństw uczestniczy w specjalnych warsztatach rekolekcyjnych i znajduje konkretny sposób na umocnienie swojego małżeństwa. Wielu z nich udaje przezwyciężyć niszczące ich miłość kryzysy. Około półtora tysiąca par młodych ludzi w ciągu całego roku ma szansę przygotować się do podjęcia dojrzałej i odpowiedzialnej decyzji o małżeństwie, aby móc potem stworzyć szczęśliwą rodzinę. Ty też możesz uczestniczyć w tej konkretnej misji umacniania małżeństwa i rodziny.

Przekazując 1% na pracę „Spotkań Małżeńskich”, uczestniczysz w konkretnej misji umacniania małżeństwa oraz lepszego przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie.

Prosimy o odpisanie 1% od podatku na:
Stowarzyszenie Przyjaciół „Spotkań Małżeńskich”,
ul. Meander 23 m. 22,
02-791 Warszawa
Nr KRS: 0000119130

Będziemy też wdzięczni za inne darowizny
na konto Stowarzyszenia:
59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląski
www.spotkaniamalzenskie.pl


Witajcie Kochani,

Zapraszamy Was na spotkanie małej grupy, które odbędzie się 01.04.2017r. o godzinie 16:30 w salce Jordana i Diany na piętrze u Dominikanów w Szczecinie.

Temat spotkania:  „Języki miłości” –  opracowali Sylwia i Krzysztof.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia  oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


mała grupa w marcu

Witajcie Kochani J

Zapraszamy Was na spotkanie małej grupy , które odbędzie się 04.03.2017 o godzinie 16:30 w salce u Dominikanów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia, oraz o zabranie ze sobą napojów lub czegoś słodkiego dla siebie i dla sąsiada.


 


W dniach 24 – 26 marca br. odbędzie się nasz Weekend dla Małżeństw w Wisełce nad morzem niedaleko Międzyzdrojów. Szczegóły na plakacie.


dalej »